Koirakoulu Active Dog, Oulu – agilitykoulutusta perustuen OneMind Dogs -metodiin.
Ilmoittautuminen on mahdollista myös ilman kirjautumista.
ma 12.1. / ma 26.1. / ma 2.2. / ma 9.2. / ma 16.2. / ma 23.2. / ma 9.3. / ma 23.3. TAI pe 16.1. / pe 23.1. / pe 30.1. / pe 6.2. / pe 13.2. / pe 6.3. / pe 13.3. / pe 20.3.
Valitse aina sekä aikaisin aloitusaika että myöhäisin päättymisaika niiden päivien kohdalta, jotka sinulle sopivat. Käytä aikaväli 2:n kellonaikoja vain silloin, jos haluat valita kaksi sinulle sopivaa aikaväliä samalta viikonpäivältä. Esim. tiistaisin klo 8-11 ja klo 20-22.
Aikaväli 1
Aikaväli 2
Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Muodostamme ryhmät ja laadimme kurssiaikataulut sekä vahvistamme kurssipaikat 1-2 viikkoa ennen kurssin alkua. Samalla saavat ilmoituksen myös ne, joille kurssipaikkaa ei järjestynyt. Kurssipaikan saaneille lähetämme kurssi-infon ja maksutiedot.
Kaikille kursseille osallistuvien koirien on oltava terveitä ja rokotettuja Suomen Kennelliiton ohjeiden mukaisesti.
Lomakkeen lähettämällä hyväksyt tietosuojaselosteemme.